Selecteer de taal

Problemen met water en mieren.

We hebben de afgelopen week en nu nog een grote teleurstelling ervaren. Na weken hard werk van ons team met het brengen van honderden kruiwagens zand vanaf het strand om de grond om het ICT gebouw te verhogen om het grondwater weg te werken gebeurt er dit: Het storm seizoen is in deze maanden gaande en door dat het water in het meer nog te hoog staat en dus in combinatie met de storm die hoge golven en heel veel druk op de oevers geeft, wordt al het nog te hoge grondwater weer verder omhoog gedrukt. Resultaat dat er rond het ICT gebouw nu weer net zoveel water staat als voorheen, echt om moedeloos van te worden, tegen de natuur valt niet te vechten!

Als 2de wat dit nu veroorzaakt is door al het hoge grondwater is er nu een invasie van triljoenen mieren die allemaal uit de grond komen en echt overal zitten, in en om ons huis, CBO kantoor en dus ook het ICT gebouw. Naast dat ze giga hinderlijk zijn maken ze ook alles kapot ,bijten zich overal doorheen en het ergste is dat ze in de stekkerdozen en bedradingen kruipen en alles kapot knagen. Ze noemen dit Carpenter Ants / Timmermans mieren die zich in isolatie en elektrische bedrading ingraven. Ondanks het spuiten van gif blijven ze terugkomen omdat het er gewoon teveel zijn en nestjes maken die overal uitbarsten. Dus hebben het ICT gebouw weer leeg gehaald om de desktops veilig te stellen om te voorkomen dat deze hierdoor kapot gaan. Wij gaan natuurlijk proberen weer een oplossing te vinden met waarschijnlijk in de nabije toekomst een verhoogde stenen pad naar en rond het gebouw te maken en proberen de stroom leidingen niet meer onder de grond te hebben maar op palen. Op dit moment kunnen we zeggen: Het is letterlijk en figuurlijk momenteel in het water gevallen. Voor jullie als update maar ook hier komt weer een oplossing voor.